Sposoby płatności

W sklepie internetowym Umed Factory możesz wybrać jedną z wielu metod płatności:

Przelew bankowy

Dokonaj wpłaty bezpośrednio na nasze konto bankowe. Należy użyć numeru zamówienia jako tytułu płatności. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Karta kredytowa

Jeśli chcesz zapłacić za zakupy kartą kredytową, zaznacz płatność PayU, a po przekierowaniu na kolejną stronę wybierz opcję „karta kredytowa lub debetowa”. Następnie przepisz numer swojej karty, datę ważności oraz kod CCV i zaakceptuj transakcję przyciskiem „Zapłać”. Kwota zostanie odpisana z Twojej karty Visa lub Mastercard.

Płatność PayU

Zaznacz płatność PayU, aby dokonać przelewu bankowego, a po przekierowaniu na kolejną stronę wybierz opcję Przelew. Następnie wybierz swój bank spośród listy i dokonaj przelewu zgodnie z wytycznymi Twojego banku. Kwota zostanie zablokowana na Twoim rachunku bankowym. Nie udostępniamy numeru konta do płatności poza PayU.

BLIK

Aby zapłacić BLIKIEM, wybierz tę opcję płatności i po przekierowaniu na kolejną stronę przepisz kod BLIK w aplikacji banku. Kliknij „zapłać”, potwierdź transakcję PINem w aplikacji banku i gotowe. Kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego rachunku bankowego.

Jak zapłacę w sklepie stacjonarnym?

W sklepie stacjonarnym możesz zapłacić gotówką, kartą kredytową lub BLIKIEM.

Zamówienie internetowe z opcją odbioru zamówienia w sklepie stacjonarnym należy opłacić z góry poprzez stronę internetową. Następnie zostanie wysłany mail z informacją, że zamówienie jest gotowe. Podczas odbioru zamówienia prosimy o podanie numeru zamówienia za strony Umed Factory.