Sposoby dostawy

Odbiór w sklepie

Zamówienia z odbiorem w sklepie są możliwe po otrzymaniu wpłaty za produkty. Po otrzymaniu wpłaty zostaje wysłana z systemu wiadomość o zrealizowanym zamówieniu i możliwości odbioru. Do odbioru paczki będziesz potrzebować numeru zamówienia. Zamówienie może odebrać osoba trzecia, wystarczy jej przekazać dane potrzebne do odbioru przesyłki.

Termin odbioru to 14 dni. Przy tej formie opłaty niestety, nie ma możliwości dokonania płatności przy odbiorze w sklepie.

Dostawa kurierem

Paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera firmy Inpost. Przesyłka standardowa dotrze do Ciebie w ciągu 3–5 dni roboczych. Zamówienie zostanie dostarczone na podany w formularzu adres.

Wysyłka do paczkomatu

Paczki do paczkomatów wysyłamy za pośrednictwem firmy InPost. Przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 3-5 dni roboczych. Koszt dostawy jest od 15 zł. Do paczkomatów wysyłany jest jedynie towar, który został wcześniej opłacony przelewem online.

W przypadku wyboru dostawy przesyłki za pośrednictwem paczkomatu InPost, z powodu regulacji Inpost nie ma możliwości zmiany wyboru miejsca dostawy na inny paczkomat niż wskazany w zamówieniu.